• Ново
YSEIOE Животинско Симпатична Диносаурус Дете Т-Маица Симпатична Цртан филм Животни, Т-Маица Подарок за Тинејџери Дете

YSEIOE Животинско Симпатична Диносаурус Дете Т-Маица Симпатична Цртан филм Животни, Т-Маица Подарок за Тинејџери

DEN 382.80
Залиха

Износ

Материјал опис : 100% памук.Производ перформанси : мека и удобна рака чувствуваат, микро еластична, класичен одговара Т-маица мала тежина, едноставен и модерен, не е лесно да исчезнат, издржливи, сите сезона се носат.погодна за секојдневно носење, затворен и отворен активности, училишни и спортски облека, итн.Применливи население : Машки / женски, млади,деца.Големина : S : 1/2bust 43cm ; Должина 56cm ; M : 1/2bust 46cm ; Должина 60см ; L : 1/2bust 48cm ; Должина 64cm ; XL : 1/2bust 51cm ; Должина 68cm.Инструкции за перење : рачно перење, машина за миење, сушење на ниска температура, не кајгана.Дете Т-маица Симпатична Цртан филм животни, Т-Маица Подарок за Тинејџери Дете.

Декларирани својства

Најдобри предлози