• Ново
Paskesz Мини Слез (Пакување Од 3)

Paskesz Мини Слез (Пакување Од 3)

DEN 335.76
Залиха

Износ

???????????????????? ???????????????? ???????????????????????????????????????????????? : Со прекрасен вкус, овие бели мини marshmallows ќе ги направи совршен snacking опција во движење. ???????????????????????????????????? ???????????????????? : Нашите marshmallows се природно да се ослободи од масти, орев, и од пченица, но вкусно во вкусот.Земете парче од слез во вашата уста и се чувствуваат прекрасен вкус. ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? : Овие marshmallows се дојде во удобен resealable торба и ќе го задржи вашето marshmallows свежи. ???????????????????????????? ???????????????? ???????????????? : Овие вкусни marshmallows се совршен подарок за деца, возрасни, пријатели, фамилија, своите најблиски, или кое било друго лице.Исто така, одлично за роденден партии, валентин, затворен и отворен партии, и летни настани. ???????????????????????? ???????????????????????????????????? : Сите производи се продаваат од страна на Само Кошер Бонбони се Кошер заверена од страна на меѓународно признати Kashrus агенција "Star-K".Вкус Име : Бела Мини.

Декларирани својства

Најдобри предлози