• Ново
Сара е Бонбони Фабрика Ванила Мини Дехидрирани Слез Битови во Resealable Торба, 8 Мл

Сара е Бонбони Фабрика Ванила Мини Дехидрирани Слез Битови во Resealable Торба, 8 Мл

DEN 455.76
Залиха

Износ

МИНИ MARSHMALLOWS : Ванила Дехидрирани и Избрани Мини Слез Битови во Пакување од две 8 мл во Обновливи торба, свежи и вкусни вкус, совршен за топло какао.ГОЛЕМА ВРВОТ : Тие можат лесно да бидат додадени на сад на жита или на парење шолја топло чоколадо.ЗАБАВА ГОЛЕМИНА ВКУС на ВАНИЛА : Нивната мала големина го прави забавно да додадете било какви посебни печени лекување, без разлика дали се измешани или да се додаде како врвот.ДОАЃА ВО RESEALABLE ТОРБА : Задржува вашата marshmallows свежи.САРА Е БОНБОНИ ФАБРИКА : Направени во САД и repacked од најголемиот дел од Сара е Бонбони Фабрика.Сара е Бонбони Фабрика Ванила Мини Дехидрирани Слез Битови во Resealable Торба, 8 Мл.

Декларирани својства

Најдобри предлози