• Ново
Џет-Умирам Џамбо Mallows Marshmallows крупните (24 мл Торба)

Џет-Умирам Џамбо Mallows Marshmallows крупните (24 мл Торба)

DEN 718.80
Залиха

Износ

Еден 24 мл торба на Џет-Умирам Џамбо крупните Marshmallows.Џет-Умирам Џамбо крупните Marshmallows се вкусни и разноврсна десерт врвот.Џамбо marshmallows ја испорача сладок вкус и меки текстура знаете и љубов.Слободни масти marshmallows содржат 0 g заситени масти и 0 g на вкупните масти по порција.Совршен marshmallows за smores.Користете Џет Умирам Marshmallows да се направи класичен ориз, житарки лекување.Обидете се да користите нашата marshmallows за топло чоколадо.

Декларирани својства

Најдобри предлози