• Ново
6-32 x 1/4 Машина Завртки/Филипс/Рамна Глава/Челик/Црна Цинк (Картон: 10,000 компјутери)

6-32 x 1/4 Машина Завртки/Филипс/Рамна Глава/Челик/Црна Цинк (Картон: 10,000 компјутери)

DEN 13727.76
Залиха

Износ

Станот 82° Филипс.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Црна Цинк Позлатен.Права месо тело fastener со надворешни теми се дизајнирани да се помине низ една дупка или орев да се формира парење навој на завртка.Машина завртки форма на прицврстување решение супериорен во сила да распоредени тема завртки.

Декларирани својства

Најдобри предлози