• Ново
(10000pcs) #12-24 X 2-1/2, Машински Завртки, Рамна Глава, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни во САД

(10000pcs) 12-24 X 2-1/2, Машински Завртки, Рамна Глава, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8),

DEN 1862.40
Залиха

Износ

#12-24 X 2-1/2".Машина Завртки, Рамни Countersunk Head, Дупчиња Диск.stainless_steel_18-8. #12-24 X 2-1/2", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Машински Тема сврзувачки елементи, Машински Завртки, НИ Единици, Рамни Countersunk Head, Дупчиња Диск, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8) Aspen сврзувачки елементи акции над 200,000 различни сврзувачки елементи во метрички и инчни за итна испорака.Преку нашите партнери, имаме пристап до речиси секој fastener тип; стандард или специјализирани предмети, во повеќето материјали.Ако имате било какви прашања, не можат да најдат она што го барате за, или бараат поголеми/помали количини, ве молиме контактирајте со нас.Ние се стремиме да биде вашиот fastener решение.

Декларирани својства

Најдобри предлози