• Ново
Челик Пан Глава на Машина со Завртки, Црна Оксид Заврши, ги Исполнува ASME B18.6.3, #3 Филипс Диск, 1/4-20 Тема Големина, 1/4 Должина, Целосно Навој, Увоз (Пакување од 50)

Челик Пан Глава на Машина со Завртки, Црна Оксид Заврши, ги Исполнува ASME B18.6.3, 3 Филипс Диск, 1/4-20

DEN 210.72
Залиха

Износ

Пакетот должина е 8.128 сантиметри.Пакетот висина е 3.302 сантиметри.Пакетот ширина е 5.588 сантиметри.Пакет Тежина : 0.2 фунти.Машина завртки се навој сврзувачки елементи кои се обично се користи со ореви или drilled и прислушувани (навој) дупки.Тие се достапни со различни главата форми, кои се утврди како на завртката се поврзува со парење површина, и се вози стилови, што се утврди типот на возачот се бара за инсталација и отстранување на завртка.

Декларирани својства

Најдобри предлози