• Ново
F Fityle 300 Пакет Маскара Прачки Eyelash Четки Кристал Се Справи Со Апликатори Калемење

F Fityle 300 Пакет Маскара Прачки Eyelash Четки Кристал Се Справи Со Апликатори Калемење

DEN 455.76
Залиха

Износ

- На маскара applicators се совршени за употреба во текот eyelash продолжување апликација, чистење и отстранување, исто така, одлично за eyelash нијансирање апликација.Дршката род е кристал, прекрасна и мазна.02 инчен - Материјали : Најлон Влакната+Кристал Рачка - Кол : 300 Pcs Package Вклучува : 300 Парчиња Eyelash Brushes Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Опис : - На маскара прачки доаѓа во вкупно 100pcs, лесен и за еднократна употреба, лесно за употреба и удобен за носење.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.

Декларирани својства

Најдобри предлози