• Ново
Органски Merino Волна Пелена Покрие - преку Ноќ Поврзана Пелена Покритие за Опремени Крпа Пелена

Органски Merino Волна Пелена Покрие - преку Ноќ Поврзана Пелена Покритие за Опремени Крпа Пелена

DEN 695.76
Залиха

Износ

Оваа волна пелена soaker е фино crimped, не чеша и се чувствува soothingly мека против протекционизмот е чувствителна кожа.Дише волна nappy покрие фитили влага далеку од кожата и да ги апсорбира најмногу до една третина од нејзината тежина.Merino панталони останат природно чиста, само некои место за чистење може да биде потребно.

Декларирани својства

Најдобри предлози