• Ново
Крстосувачот Додатоци 72100 Меур Shield Табличка Shield/Маска, Јасно

Крстосувачот Додатоци 72100 Меур Shield Табличка Shield/Маска, Јасно

DEN 191.76
Залиха

Износ

Јасно меур дизајн е УВ отпорни на акрил и се протега далеку од плоча, одржување на плочи во потрага чисти и нови.Новина плоча shield обезбедува заштита од елементи за вашата лиценца/новина плоча.Новина плоча shield е направена од акрилик со УВ стабилизатор за да се спречи губење на бојата.Дизајниран за да ги собере сите стандардни 6x12 инчен новина/регистарски таблички.Корисникот пријателски и лесен за инсталирање, видете на задната страна од пакет за инструкции за инсталација.Јасно, УВ отпорни акрилик се протега далеку од плоча, одржување на плочи во потрага чисти и нови.Новина плоча shield обезбедува заштита од елементи за вашата лиценца/новина плоча.Крстосувачот Додатоци е едно семејство во сопственост на бизнис кој е производство и продажба на табличка рамки повеќе од 30 години.Преку иновации, внимание на детали и многу патентиран дизајн, Крстосувачот се разви во најголем снабдувач на табличка рамки, новина плоча штитови и хардвер монтажа на автомобилски резервни.Cruiser е продуктната линија, исто така, вклучува и стандард и ексклузивни Ѕвезда Pin заклучување хардвер, дизајнер fastener капи, додатоци за монтирање, мотоцикл рамки и 3d-Cals decals.Нека Cruiser Додатоци заврши својата возење е изгледа денес!.

Декларирани својства

Најдобри предлози