• Ново
Fancyes Дише Лета-Доказ Нето Коњ Маска Лето Заштита на Животните Очи и Комарци за Семејни Животни Коњ Декорација

Fancyes Дише Лета-Доказ Нето Коњ Маска Лето Заштита на Животните Очи и Комарци за Семејни Животни Коњ Декорација

DEN 710.40
Залиха

Износ

Mesh околу очите и ушите им овозможува на јасни и го задржува муви и грешки далеку.Изработен од еластичен, дише, еластична најлон материјал кој обезбедува на коњ со многу деликатна заштита.Доволно заштита, не само ефикасно да се избегнува комарци и малтретирање на работното место, но, исто така, 60% од УВ зраци.Едно парче маска што го покрива лицето од уво на коњ.Лесно да се носат во текот на овој процес не ја иритираат коњ.Лесен и дише коњ маски се погодни за долготрајна носат.не само за кратки нозе коњи, возрасни коњи, но исто така и за пони foals.Опис : - Mesh околу очите и ушите им овозможува на јасни и го задржува муви и грешки далеку. - Изработен од еластичен, дише, еластична најлон материјал кој обезбедува на коњ со многу деликатна заштита. - Доволно заштита, не само ефикасно да се избегнува комарци и малтретирање на работното место, но, исто така, 60% од УВ зраци. - Еден-парче маска што го покрива лицето од уво на коњ.Лесно да се носат во текот на овој процес не ја иритираат коњ. - Лесен и дише коњ маски се погодни за долготрајна носат.не само за кратки нозе коњи, возрасни коњи, но исто така и за пони foals.Спецификација : - Материјал : Најлон - Size : - Пред Должина : 46cm/18.1 инчен, - Ширина : 53-65cm/20.9-25.6 инчен - Назад Должина : 86-110cm/33.9-43.3 inch Package Вклучува : 1 Парче Коњ Летаат Mask Note : дозволете малку разлика поради manua l мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Декларирани својства

Најдобри предлози