• Ново
Natessance Arnica Масажа на Мускулите Релаксирачка Масажа И Смирувачки 100ml

Natessance Arnica Масажа на Мускулите Релаксирачка Масажа И Смирувачки 100ml

DEN 1276.32
Залиха

Износ

Natessance Arnica Масажа на Мускулите Ослободување на Масажа И Смирувачки 100ml е релаксирачка масажа масло формулиран со 97% од мрсна macerate на органски Arnica, на природен витамин E и мирис.На arnica масло е познато по своите смирувачки својства против малку болки на секојдневието.Ова можете да го користите масло во секој момент, за мускулна подготовка или мускулна обновување.Ова масло е формулиран без paraben, ниту силикон, ниту минерални масла.Dermatologically тестирани.Natessance Arnica Масло Масажа на Мускулите Ослободување на Масажа И Смирувачки 100ml е релаксирачка масажа масло формулиран со 97% од мрсна macerate на органски Arnica, на природен витамин E и мирис.На arnica масло е познато по своите смирувачки својства против малку болки на секојдневието.Ова можете да го користите масло во секој момент, за мускулна подготовка или мускулна обновување.Ова масло е формулиран без paraben, ниту силикон, ниту минерални масла.Dermatologically тестирани.

Декларирани својства

Најдобри предлози