• Ново
Црна Кањонот Божиќ Ела Миризливи Телото Масло, 4 Мл (2 Парчиња)

Црна Кањонот Божиќ Ела Миризливи Телото Масло, 4 Мл (2 Парчиња)

DEN 814.56
Залиха

Износ

Мирис : Божиќ Ела (а прв што ќе ве однесе назад во празниците од вашето детство).Лесни тело масло pampers на вашата кожа како чиста moisturizer, кој веднаш vanishes и апсорбира брзо во кожата, обезбедување на есенцијални хидратација која остава чувство на кожата мека и свиленкаста.Достапни во 1000 мирис опции. 4 Мл Шише (2 Парчиња).Мирис : Божиќ Ела (а прв што ќе ве однесе назад во празниците од вашето детство).

Декларирани својства

Најдобри предлози