• Ново
YJDQJL DIY Хардвер Casters_4X најголемиот Дел Хардвер Близнак Најлон Тркала Castors, 4 Pack, со Кочница Workbench Тркала Castors Канцеларија Тркала, со Кочница и Без Кочница Два Модели / од

YJDQJL DIY Хардвер Casters_4X најголемиот Дел Хардвер Близнак Најлон Тркала Castors, 4 Pack, со Кочница Workbench

DEN 1274.40
Залиха

Износ

Идеален за еден Огромен Спектар на Користи од Diy да Индустриски Апликации (Дома, Училишта, Продавници).Топката Лежишта Користење во Заеднички Донесе Max Вчитување Капацитет и Долг Работен Телевизија.Мазна Молчи Здрав.Силна Товарот Капацитет.Едноставно Поставување и Лесно Маневрирање.Високо-Квалитетни Материјали и Комплетна Трајност.Канцеларија Стол Тркала со Safty Кочница - 360 степени Swivel Designed да се Заштити Тешко Подови Etc Anti-Лизгава и Речиси Нечујно Кога Pushing Simple да Install Simple да Install Office Стол на Тркала за Компјутер Стол, Вртливата Стол, Канцеларија Стол, Мебел, Компјутер, Биро и Бебето Кревет, Итн.Спецификација : База со Четири Дупки за Одредување на Воланот.Основната Големина : 34 X 34 Mm.Дијаметарот на Тркалото : 40 Мм.Вкупна Висина : 53 Мм.Пакет се Вклучени : 4 X Канцеларија Компјутер Стол на Тркала со Safty Brake We исто Така Ви Нуди 100% Ризик Бесплатно Гаранција за квалитет.Ако Имате Било какви Прашања или Грижи во врска со Вашата Нарачка, Можете Удобно Да Контактирате со Нас.Имаме Одличен Услуги на Клиентите Тим и Ќе Стори се Што е Потребно за да се Направи Тоа Право за Вас!.

Декларирани својства

Base with Four Holes for Fixing the Wheel. Base Size:
34 X 34 Mm. Diameter of the Wheel
Package Included:
4X Office Computer Chair Wheels with Safty Brake :
We Also Offer You 100% Risk-Free Satisfaction Guarantee. If You Have Any Questions or Concerns with Your Order, You Can Conveniently Contact Us. We Have an Awesome Customer Service Team and Will Do Whatever It Takes to Make It Right for You! :

Најдобри предлози