• Ново
Автомобил вентилот на Гумата Матични Воздух Капи Маска + Keychain Црна Трим ги Штити автомобил гума Притисок (Spider Лого)

Автомобил вентилот на Гумата Матични Воздух Капи Маска + Keychain Црна Трим ги Штити автомобил гума Притисок

DEN 143.76
Залиха

Износ

Топло Забелешка : за Да се спречи метал вентил капа од спојување со вентилот на гумата матични, ве молиме да аплицирате маснотии лубрикант на провира на вентил матични пред инсталација.Пакет се Вклучени : Воздух Капи Маска + Keychain Големина : 10x10x16mm,Универзална Примена за Повеќето Возила/ Автомобили/ Камиони/ Магнети.ќе им даде на вашиот автомобил единствена око-фаќање на изглед и ќе направат да се издвоите од толпата.Стандард 8 V1 темата е универзална, погоден за автомобили, спортски автомобили, камиони, мотоцикли.Алуминиум вентил капи ќе се затворени, ако тие останат во киселина или алкална течност средина за долго време, ве молам, олабави нив барем еднаш месечно.Во 99% од автомобили на пазарот се општи.

Декларирани својства

Најдобри предлози