• Ново
2GB Меморија за Intel DG965PZ Плоча DDR2 PC2-6400 800MHz DIMM Не-ECC RAM меморија Надградба (ДЕЛА-БРЗ Бренд)

2GB Меморија за Intel DG965PZ Плоча DDR2 PC2-6400 800MHz DIMM Не-ECC RAM меморија Надградба (ДЕЛА-БРЗ Бренд)

DEN 239.76
Залиха

Износ

2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC2-6400 800 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот. 2 GB DDR2 PC2-6400 800 MHz 1.8 v 240 pin НЕ-ECC Unbuffered DIMM RAM меморија.Компатибилен со : Intel DG965 PZ матична Плоча.Систем Специфични меморија поддржани од страна на Делови-Брз Доживотна Гаранција и Бесплатен Техничка Поддршка.

Декларирани својства

Најдобри предлози