• Ново
за Малина Пи 4 Случај, Алуминиум Легура Случај со Двојна Ладење Фанови Метално Куќиште Црна Кутија за Малина Пи 4 Моделот Б

за Малина Пи 4 Случај, Алуминиум Легура Случај со Двојна Ладење Фанови Метално Куќиште Црна Кутија за Малина

DEN 119.76
Залиха

Износ

Алуминиум Легура Случај наменета за Малина Пи 4 Моделот Б (Малина Пи 4 Одбор НЕ се Вклучени).Случајот доаѓа со двојна ладење фанови кои се добри за топлина дисипација на Малина Пи 4 Б одбор.Висок Квалитет И Трајни Алуминиум.Лесно да се инсталира.Услуги на клиентите е предвидено.Ако имате било каков проблем, само слободно контактирајте со нас , ние ќе ви одговори што наскоро.Алуминиум Легура Случај за Малина Пи 4, Црн Оклоп, Dual Ладење Фанови Overview Aluminium Легура Случај за Малина Пи 4 Моделот Б,Black Comes со двојна ладење fans Firm, прашина отпор, одлична топлина spreading Feature Equip Вашиот Пи 4 со Оклопи и Ладење Фанови, Јавете се на Мене Ледените Beauty Aluminium Легури, Оксидација & Песок Експлозија & Слој, Корозија Доказ, Повеќе Durable Built-во Топлина Засилувач, Fastly Трансфери Топлина од Пи ПРОЦЕСОРОТ на Целата Case Utilizing Напредна Технологија на Обработка, се Направи Тоа Многу Појавување на Board Non-заштитен Дизајн, Не Грижете се за Wi Fi и Bluetooth Signalpackage Content Aluminium Легура Случај x1 Cooling Фан x2 Assembly завртки сет x 1 Thermal силициум поставите x 1 Note Image за повикување САМО, ве молиме проверете пакет содржина за точната дел листата.

Декларирани својства

Најдобри предлози