• Ново
WWWFZS Плочи Компјутер матична Плоча Приклучок НА4 Одговара за MSI B350 PC Колега Плоча DDR4 AMD Ryzen 64GB PCI-E 3.0 М. 2 Десктоп B350 Плоча DDR4 B350 НА4 М. 2 AMD B350 ATX

WWWFZS Плочи Компјутер матична Плоча Приклучок НА4 Одговара за MSI B350 PC Колега Плоча DDR4 AMD Ryzen 64GB

DEN 4048.32
Залиха

Износ

Компјутер матична Плоча е расклопување плоча,лесен и лесно да се инсталира.Изградена на строга контрола на квалитетот на стандардите,дизајн подобрена за повеќе издржливост.Heatsink и подобрени коло дизајн обезбедува дури и high-end процесори да се кандидира во полна брзина.Со премиум изглед и целосно дигитален моќ дизајн за поддршка на повеќе јадра и да се обезбедат подобри перформанси.Напредна технологија за добивање чиста податоци сигнали за најдобри игри перформанси и стабилност.

Декларирани својства

Најдобри предлози