• Ново
5 X TTP223 Осетлив на Допир Сензор за Контрола на

5 X TTP223 Осетлив на Допир Сензор за Контрола на

DEN 203.76
Залиха

Износ

Големина : 14*10*1mm/0.55*0.39*0.04". 5 Pcs 2.5-5.5 V TTP223 Модул Осетлив на Допир се Префрлите Копчето Авто-Заклучување Копче. 100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : ПВЦ Електронска Компонента.Напон : 2.5-5.5 V. Опис : - 5 Pcs 2.5-5.5 V TTP223 Модул Осетлив на Допир се Префрлите Копчето Авто-Заклучување Копче - 100% сосема нов и висок квалитет на - Материјал : ПВЦ Електронска Компонента - Напон : 2.5-5.5 V - Големина : 14*10*1mm/0.55*0.39*0.04" - Количина : 5 Pcs Package Вклучува : 5 парчиња Capasitive Допир Switch Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Декларирани својства

Најдобри предлози