• Ново
Andifany Компјутерска Анализа Pci Пост Картичка Матичната Плоча Led 4-Цифрен Дијагностички Тест Компјутер Аналитичар Мрежа Поправка Алатка За Полнење

Andifany Компјутерска Анализа Pci Пост Картичка Матичната Плоча Led 4-Цифрен Дијагностички Тест Компјутер Аналитичар

DEN 179.52
Залиха

Износ

Картичката е именуван ПОСТ (Моќ На Авто Тест) картичка премногу. 100% сосема нов и висок квалитет.Тоа може да се прикаже грешка во кодот од резултатот на ПОСТ.Тип : Кабел Тестер.Тогаш вие брзо ќе се утврди систем, или празен екран.Andifany е регистриран бренд.Само продавачот кој е овластен од страна на Andifany може да се продаде под Andifany.Andifany секогаш се фокусира на клиентите очекувањата и побарувачката, да се обезбеди најголем одлична шопинг искуство за корисниците.Можете да го проверите вашиот компјутер со нашите ПОСТ и не треба да се отвори матична плоча.LED дисплеи и можете да видете код за Грешка маса во прирачник за корисникот за да се провери вашиот компјутер.Предмет Тип : Network Поправка Алатка Kit Suitable тип : PHOENIXBIOS4.01 ДО 6.0 BOIS PC И DESKTOPAMIBIOS6.24 AWARDBIOS4.51 BOIS PC И DESKTOPBM T20 T21 T22 T23 A21 A22 A20 DELL640 TOSHIBA 4030 итн.боја : red Material : Метал + PCSize : 80×60mm/3.15×2.36 во (Прибл.) LED Димензии : 50×20×7mm/1.97×0.79×0.28 во (Прибл.)Пакет Содржина : 1*Компјутерски Дијагностички Card1*англиски Корисникот Manual Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Декларирани својства

Најдобри предлози