• Ново
Sparepart: IBM Systemboard, 63Y2062

Sparepart: IBM Systemboard, 63Y2062

DEN 4031.76
Залиха

Износ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 63 Y2062.

Декларирани својства

Најдобри предлози