• Ново
Pimp My Јога Мат - Лејк Луис Убавина - Оригинални Уметнички дела 72x24 во Јога Мат/Пилатес Мат, во 1/8 Дебели

Pimp My Јога Мат - Лејк Луис Убавина - Оригинални Уметнички дела 72x24 во Јога Мат/Пилатес Мат, во 1/8 Дебели

DEN 2121.60
Залиха

Износ

пена.Висок Квалитет rubberized поли-пена материјал обезбедува контрола, cusion и удобност.Совршен за јога, пилатес, истегнување или општи вежба.Единствени оригинални уметнички дела и фотографија да се вклопи во вашиот стил и идентитет, од уметници кои сакаат јога.Произведено во САД.Вклучува слободни ремени!.Pimp My Јога Мат карактеристики висок квалитет на јога душеци со над 250 оригинални уметнички дела и фотографија дизајни за да изберете од!Најдете јога мат, што ви овозможува да го изразат својата индивидуалност преку нашиот спектар на оригинални дизајни.Направени од високо квалитетни, трајни, rubberized поли пена.Овие душеци се зелени, не се лизга поддршка и се удобно за било кој тип на јога, пилатес, генерален вежбање, истегнување, итн.Вода и пот отпорни.Лесно може да се избриша и чисти.Инспирацијата доаѓа во многу форми и бои, најдете инспирација во нашиот единствен избор на јога душеци! 1/8? дебелина на cusioned удобност.Лесен и едноставен за транспорт.Лесно да се избрише површина, исто така, одлично за Жешка Јога .Рециклираат.Спецификации : Мерења : 26in x 72in.Бесплатни Ремени вклучени.Произведено во САД Дизајн : PMYM.

Декларирани својства

Најдобри предлози