• Ново
Gildan Момчиња Тешки Долг Ракав Памук Маица

Gildan Момчиња Тешки Долг Ракав Памук Маица

DEN 132.48
Залиха

Износ

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Собори сува медиум.Спорт Сива 90% памук/10% полиестер.Лесна двојно-игла 3/4 Инчи јака.Tearaway етикета.Снимени вратот и рамењата; Двојно-игла дното полите; Rib ракави.Четврт-се сврте да се елиминира центар браздата; CPSIA Следење Етикета во Согласност; Големини : XS - XL. 5400 B Gildan Младите Тешки Долг Ракав Памук Маица На класичен памук изгледаат и се чувствуваат дека љубовта од некој бренд ќе trustÉ кога станува збор за Т-маици, тоа добива ништо подобро од тоа.Координатен : Возрасни G5400, Дами 5400 L preshrunk 100% памук џерси 5.3-оз.лесна двојно-игла 3/4" јака снимени вратот и рамениците rib-сплетам ракави двојно-игла дното полите четврт-се сврте да се елиминира центар браздата CPSIA следење етикета во согласност Големини : XS-XL.

Декларирани својства

Најдобри предлози