• Ново
Graco 26C062 Отпадни Масла Евакуација Систем со 24 Gal (90 l) Челичен Резервоар, Вшмукување Сонди и Адаптери

Graco 26C062 Отпадни Масла Евакуација Систем со 24 Gal (90 l) Челичен Резервоар, Вшмукување Сонди и Адаптери

DEN 19013.04
Залиха

Износ

Вакуум колосек; обезбеди врв перформанси со лесен-за-читање вакуум колосек.Лесно да се исцеди; pressurize користење продавница воздух за лесно масло за евакуација.Вакуум сонди; број на флексибилни вшмукување прилози и адаптери вклучени.Голем 24 галон (90 l) капацитет приемник; совршен за мали до големи продавници без евакуација систем.За продавници бара флексибилност кога станува збор за отстранување користи течности, користете Graco е вакуум-assisted евакуација систем.

Декларирани својства

Најдобри предлози