• Ново
16Pcs Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови, Силикони Мебел нозе Капи Заштита ги Покрива со Анти-Лизга Чувствува Влошки за Дрво Кат за да се Спречи Гребнатини, Буч?

16Pcs Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови, Силикони Мебел нозе Капи Заштита ги Покрива со Анти-Лизга

DEN 359.76
Залиха

Износ

【Достапни во Секое Мебел】 Заборавајте облик на стол нога, без разлика круг плоштадот нозе 15/16"-1-9/16".Забелешка : ве Молиме мерка вашиот стол нога големина пред да нарачате. 【Инсталирате неколку Секунди】 Не треба да се користи било лепила за да инсталирате овие стол влошки, само избришете го подножјето на мебел, подигнете го заштитниот поклопец со уредно.Се се уште се грижиш бучава од движат мебел?Зошто да не пробајте го нашиот стол нога капи за тврдо дрво подови, дрвени, керамички или други сјајни подови.Основни податоци : Материјал : Силикон Боја : Црна Опремени Нога Големина : Прилагодени на круг нозе 1-3/16"-2"; плоштадот нозе 15/16"-1-9/16" Карактеристики : Подот заштита, намалување на Шумот Shield вашиот подни површини од scuffs Не ноктите, Без да го оштети вашиот мебел нозе По-Продажбата на Услугата : Ние обезбеди Пари Назад Услуга, можете да уживате во не-кавга и слободни замена за гаранција, како и гаранција за квалитет.Вашето задоволство е нашата најголема цел.Не гел, Без нокти, заштита на вашиот мебел остане во нивниот оригинален изглед максимално.Погоден за столици, маси, кревети, бар столици, кабинет.Мала инвестиција,големо враќање. 【User-friendly Дизајн】 Заклучување на нозе на маса и столици од страна на нашите мебел нозе капи, без да падне, да се спречат непотребни звуци додека се движат нив.Нашата мисија е испорака на повеќето ефективни, смирувачко производ за вас за да се спречат непотребни звуци. 【Нула Бесплатно】 Shield вашиот подни површини од scuffs, вдлабнатини, гребнатини, или гребнатинки.【Силикони Стол Заштита Опфаќа】 Нашите мебел нога капи изработени од обновливи силикони, не се претвори деформирани, дури и ако тие се повлече силно.

Декларирани својства

Најдобри предлози