• Ново
qfkj Мебел Влошки 4 Машина за Перење Влошки за Миење Фен Стојат Душеци Анти-Вибрации на оков за Мебел База Одредување Заградата Анти Лизга Пластични Нозе Практична По

qfkj Мебел Влошки 4 Машина за Перење Влошки за Миење Фен Стојат Душеци Анти-Вибрации на оков за Мебел База

DEN 1132.80
Залиха

Износ

Тип : Не Се Лизга Влошки.Материјал : Пластика.Големина : Дното Дијаметар : 6.5 см/2.6 инчи, Висина : 9cm/3.6 инчи.Машина за перење База Одредување Заградата Не се Лизга Влошки за Подлошки и Фенови.Изработени од пластични материјали, трајни, здрав и анти- ' рѓа. 4 Машина за Перење Влошки за Миење Фен Стојат Душеци Анти-Вибрации на оков за Мебел База Одредување Заградата Анти Лизга Пластични Нозе Pad Type : Не се Лизга Pads Material : Plastic Size : Дното Дијаметар : 6.5 см/2.6 inches Height : 9cm/3.6 inches Features : Машина за Перење База Одредување Заградата Не се Лизга Влошки за Подлошки и Фенови.Изработени од пластични материјали, трајни, здрав и анти- ' рѓа.Тие може да помогне да се запре за миење и фен прошетка, намалување на вибрациите и бучавата.Вшмукување чаша се направи тоа се повеќе стабилни, и тоа е лесно да се инсталира.Погоден за било пред оптоварување или на врвот на loader облека подлошки, фенови, итн.Сет Вклучуваат : 4 Pcsnote : 1. Поради разликите во набљудувачите и осветлување, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи некои разлики.

Декларирани својства

Најдобри предлози