• Ново
Cuddles Колекција на Кукли Мојсеј Кошница со Стојат (Бела)

Cuddles Колекција на Кукли Мојсеј Кошница со Стојат (Бела)

DEN 6000.00
Залиха

Износ

Целиот broderie anglais дизајн.Поли/Памучна ткаенина.Заврши со аспиратор фитинзи.лесен.Cuddles Збирка бели BA кукли мојсеј кошница е убава направена кошница направени од силна природна дланка, нуди максимална удобност за вашата мала кукла.На лесен дизајн го прави лесно да се носат наоколу.Не се погодни за деца под 36 месеци.Достапен во 4 бои.Заврши со аспиратор, фитинзи и две рачки, дланка Мојсеј кошница има отстранлив, перат ткаенина опфаќа за лесен за чистење.Ова е идеална прилог на било расадник.Приближните димензии на производот се 60cm x33cm x 17cm.Приближна тежина на производ е 765 грама.Кутија Содржи 1 x Розова BA кукли мојсеј кошница 1 x Застане.

Декларирани својства

Најдобри предлози