• Ново
120GB Внатрешен Хард диск Диск HDD За XBOX 360 360-ТИ Тенок Конзола во Живо

120GB Внатрешен Хард диск Диск HDD За XBOX 360 360-ТИ Тенок Конзола во Живо

DEN 1888.80
Залиха

Износ

1.На Xbox 360 Тенок 120 GB Хард Диск е најдобра опција за најголемата складирање. 2.Со оваа точка, ќе¡ќе имаат plentyof простор за складирање на сите ваши омилени од ТЕЛЕВИЗИЈА.Поврзете да се ЖИВЕЕ денес. 3.Проширете ги вашите Xbox 360 Тенок искуство со преземање содржина. 4.Преземете и спаси тони на игри, демонстрации, и други додатоци од Xbox LIVE Marketplace. 5.Преземете и спаси стотици HD филмови, телевизиски емисии, видео записи и повеќе.Спецификации : Капацитет : 120 GB Боја : Црна димензии : 125*94*31mm тежина : 170g Карактеристики : 1.На Xbox 360 Тенок 120 GB Хард Диск е најдобра опција за најголемата складирање. 2.Со оваа точка, ќе¡ќе имаат plentyof простор за складирање на сите ваши омилени од ТЕЛЕВИЗИЈА.Поврзете да се ЖИВЕЕ денес. 3.Проширете ги вашите Xbox 360 Тенок искуство со преземање содржина 4.Преземете и спаси тони на игри, демонстрации, и други додатоци од Xbox LIVE Marketplace. 5.Преземете и спаси стотици HD филмови, телевизиски емисии, видео записи и повеќе. 6.Зачувајте ја вашата игра на напредок, Xbox Live гејмер профил, демо игри, и обичај soundtracks од вашиот сопствен музичка колекција. 7.Љубезно ве потсетам : Бидејќи се вози чуваат некои системот на датотеки, на располагање простор ќе биде околу 106-107 GB.

Декларирани својства

Најдобри предлози