• Ново
Цвет Серија Мастило Сликарство Печати Ткаени Placemat, Кујна Јадење Вечера Мат Табела Постелнина Место Мат - Placemat Перат Кујнската Маса Душеци

Цвет Серија Мастило Сликарство Печати Ткаени Placemat, Кујна Јадење Вечера Мат Табела Постелнина Место Мат

DEN 1152.00
Залиха

Износ

Применливи Сценарија : Погоден За Секојдневна Употреба, За Појавување Со Темно Дрвени Маси, Стакло Маси, Бела Јадење Маси, Дрвени Farmhouse Маси, И Кафеава Јадење Маси.Перат И Еднократно, Може Да Биде Директно Вода За Перење, Машина За Миење Не Е Дозволено.Погоден За Скара, Во Кафе Машини, Тераси, Денот На Благодарноста И Новогодишни Вечери, Отворено Собири И Неформални Кујна Украси, Совршен Прибор За На Трпезариска Маса, Исклучително Дизајниран Високо-Квалитетни Placemats, Многу Елегантен Изглед, Додадете Повеќе За Вашата Кујна Табела Толку Многу Забавно.Топлина Отпорни, Не Исчезнува.Високо-Квалитетни Пвц + Полиестер Материјал, Стилски Ткаени Дизајн.Многу Густа И Добра Големина, Исто Така, Многу Простор За Вечера Плоча И Прибор За Јадење Плус Една Шолја Или Чаша.Материјал Опис : 70% Пвц И 30% Полиестер Влакна.Измијте Ги Рацете Со Топла Сапуница Вода И Исушете Ги; Ако Има Дамки На Placemat, Користете Четка И Сапуница Вода За Чистење.Инструкции За Перење : Мие И Лесно Да Се Чисти : Лесно Да Се Избрише Чисти.Производ Големина : 12x18 Инчи.Светла Боја Одговара За Сите Видови На Ситуации, Како Дома DÃcor, Хотели, Ресторани, Додадете Контакт На Стил На Вечера.Нема Потреба Да Се Машина За Миење.Подобрување На Квалитетот На Живот И Да Имаат Чувство На Церемонии, Вие Само Треба Natlike Placemats : 1.Заштитете Го Вашиот Прибор За Јадење Од Испаѓање.Производ Перформанси : Отпорни на Топлина Placemat : Ефикасна Изолација На Оваа Placemat Може да Достигне 176°f (80°c), Која Може Добро Заштита на Табелата Од Гребнатини, Не Бледнее, Не се Лизга, Отпорни на Топлина, Перат, Лесно се Чисти.

Декларирани својства

Најдобри предлози