• Ново
uxcell Месинг Круг Цевка 3мм OD 0.3 mm Дебелина на Ѕид 300мм Должина Цевки, Цевки 3 Еез

uxcell Месинг Круг Цевка 3мм OD 0.3 mm Дебелина на Ѕид 300мм Должина Цевки, Цевки 3 Еез

DEN 703.20
Залиха

Износ

[SIZE] - Надворешниот Дијаметар : 3мм / 0.12-инчен; Дебелина на Ѕид : 0.3 mm / 0.012-инчен; Вкупна Должина : 300мм / 11.81-инчен. [МАТЕРИЈАЛ] - Изработени од месинг за висока јачина, weldability, отпорност на корозија и долготрајна издржливост. [АПЛИКАЦИИ] - Најчесто се користи во DIY проекти, хобија, занаети, градење на модели, градење на украси, рамки, индустриски, градинарство производи и така натаму. [УПОТРЕБА] - Тоа може да се удирани со тупаници и обработени според должината што треба, и може да се заварени со право на опрема. [ЛЕСНА КОНСТРУКЦИЈА] - внатрешноста е лесна и достапна во екструдиран структурни или влечени лесна месинг круг цевка за прецизност апликации.Надворешниот Дијаметар : 1mm-15mm.Дебелина на ѕид : 0.15 mm-2mm.Вкупна Должина : 30мм/200mm/300мм.

Декларирани својства

Најдобри предлози