• Ново
SEACRET Лицето Чистење - Чиста Сол се Очисти & полски Лицето Измијте го со 62% Активни Мртвото Море Сол, 3.4 FL.ОЗ

SEACRET Лицето Чистење - Чиста Сол се Очисти & полски Лицето Измијте го со 62% Активни Мртвото Море Сол, 3.4

DEN 1031.76
Залиха

Износ

62% МРТВОТО МОРЕ СОЛ.Револуционерна формула врз основа на исклучително висока концентрација на чиста зрнеста Мртвото Море сол.Granule богата мешавина за негување на минерални соли чисти длабоко да се создаде хидрирани, ревитализира кожата.Уникатно текстура со нежни exfoliating власта, тоа го облагородува и полирање на површината на кожата, оставајќи ја мазна, здрава сензација.

Декларирани својства

Најдобри предлози