• Ново
Против Стареење Лицето Измијте & Лицето Крем Поставени од страна на Природен Исход нега на кожата w/Колаген, Зелен Чај & Шипинка Семе на Нафта

Против Стареење Лицето Измијте & Лицето Крем Поставени од страна на Природен Исход нега на кожата w/Колаген,

DEN 693.60
Залиха

Износ

ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ SET - Спречуваат знаците на стареењето со нашето секојдневно се соочуваат со миење чистење и крем.Донесе напред светли повеќе младешки сјај со состојки против стареење на шипинка, мед, колаген, зелен чај, хијалуронска киселина и повеќе!.ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ ЛИЦЕТО ИЗМИЈТЕ - Нашите масло врз основа секојдневно чистење на лицето е формулиран за да се разјаснат сите типови на кожа и спречуваат знаците на стареењето и јасно акни во повеќето основни чекор на вашата нега на кожата рутина.Со блесок зголемување на состојки на шипинка семе на нафта, мед, се зголеми и калинка.ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ КРЕМ - Исполнет со антиоксидантни богата екстракт од Зелен Чај за да се борат против знаци на стареење, хидратантен Gardenia, и Јасмин екстракт да се намали појавата на флеки.Оваа длабока навлажнувачки се соочуваат со крем работи за поправка на брчките, фини линии, темни дамки и оштетена кожа, преку исцелителната моќ на природата.ПОЕДНОСТАВЕН нега на кожата - Едноставен, јасен кожата решенија направени директно за вашиот тип кожа.Uncomplicate вашата кожа режим и рутински со нашите нежни, резултат фокусирани формули.ПРИРОДЕН ИСХОД - Сите Природни Исходот производи се направени токму тука, во САД со сигурна, квалитетна продукција.Нашите формули се направени Paraben Бесплатно, без Суровост, Сулфат Слободни, Алкохол Бесплатно со најдобрите природни екстракти и масла.

Декларирани својства

Најдобри предлози