• Ново
Шума Essentials Длабоко Негување на Лицето Чистење Паста, Бадеми, Фстаци и Мед, 50gm

Шума Essentials Длабоко Негување на Лицето Чистење Паста, Бадеми, Фстаци и Мед, 50gm

DEN 1440.00
Залиха

Износ

- Длабоко чисти порите. - Нежно exfoliates на кожата. - Ја храни и replenishes на кожата влага нивоа. - Слободни од хемикалии и parabens. - Еко-пријателски пакување.Традиционален комбинација од богата бадеми, фстаци и свежи куркума нанесете нежно чисти, додека длабоко негување и обновување на кожата секој ден.Ова, исто така, содржи природни hydrators вклучувајќи маштеница, флорални води органски мед и свеж сок од алое да нежно полски и даваат на кожата добро порцелански текстура.

Декларирани својства

Најдобри предлози