• Ново
AMONIDA Акција видео камера, Мини Ноќ Спортски Камера Automatic Connection (автоматска врска WiFi Ултра HD за Vlogging

AMONIDA Акција видео камера, Мини Ноќ Спортски Камера Automatic Connection (автоматска врска WiFi Ултра HD

DEN 587.76
Залиха

Износ

Отвори пакетот и дали таа е во добра состојба.Функција : 1.Долго Работно Време : Овој џеб спортски камерата има вграден во 300m Ah литиум јонска батерија, и работното време може да биде долга како 240 минути откако беше целосно наполнета.Таа е погодна за многу сцени и може да се користи за снимање на секојдневниот живот или пука volg.Инфраред Ноќ Функција : преносни спортски камерата има 6 инфраред светла, која има моќен ноќ ефект, кој е лесен за употреба во текот на ноќта или кога светлината е темна. 15 милиони / 49. Долго Работно Време : Овој џеб спортски камерата има вграден во 300m Ah литиум јонска батерија, и работното време може да биде долга како 240 минути откако беше целосно наполнета. на податоци за контрола на камерата и независна Wifi може автоматски да се поврзете со вашиот мобилен телефон.Таа е погодна за многу сцени и може да се користи за снимање на секојдневниот живот или пука volg.2 ft Пакет Листа : 1 x Мини Camera1 x Водоотпорен Case1 x Назад Clip1 x 360° Назад Клип Base1 x 360° Водоотпорен Base1 x Податоци Cable1 x Прирачник за Корисникот. Поставени според упатството.Спецификација : Предмет Тип : Акција Camera Material : Plastic Main Контрола Чип : GPCV4225 Storage Мемориска Картичка : Максимум 32 GB (Не се Вклучени) USB : Micro USB2. Водоотпорен И Мемориската Картичка Јамка Снимање : Оваа мини спортски камерата поддржува 30m водоотпорен дизајн и поддржува мемориска картичка јамка за снимање, така што не треба за да ја избришете претходната видео.7 VImage Резолуција : 640×480 File Формат : JPGVideo Резолуција : 640×480 Video (Компресирани) Формат : AVI (M-JPEG)Континуирано Време на Снимање : 240 Минути На Recording Working Температура : -10~50℃WIFI Растојание : Прибл.

Декларирани својства

Item Type:
 Action Camera
Material:
Plastic
Main Control Chip:
GPCV4225
Storage Memory Card:
Maximum 32GB (Not Included)
USB:
MicroUSB2.0 5PIN
Microphone:
Built-In
Built-In Battery:
300mAh Lithium Battery
Battery Voltage:
3.7V
Image Resolution:
640×480
File Format:
JPG
Video Resolution:
640×480
Video (Compressed) Format:
AVI (M-JPEG)
Continuous Recording Time:
240 Minutes Of Recording
Working Temperature:
-10~50℃
WIFI Distance:
Approx. 15m / 49.2ft
Package List:
1 x Mini Camera :
1 x Waterproof Case :
1 x Back Clip :
1 x 360° Back Clip Base :
1 x 360° Waterproof Base :
1 x Data Cable :
1 x User Manual :

Најдобри предлози