• Ново
Тревис Kelce Autographed Канзас Сити Месечината Мини Шлем БАС

Тревис Kelce Autographed Канзас Сити Месечината Мини Шлем БАС

DEN 4319.76
Залиха

Износ

Денвер Autographs има широк избор на Autographs од сите спортови.Бројот во листата насловот е само инвентар sku за нашата евиденција и не е проверка број.Ова е Канзас Сити Шефови Месечината мини шлем што беше лично autographed од Тревис Kelce.Вклучува сертификат за автентичност од Beckett Автентикација Services (BAS) и Денвер Autographs.

Декларирани својства

Најдобри предлози