• Ново
MSECORE Мини Fanless Десктоп КОМПЈУТЕР/HTPC, Индустриски Компјутер со i7-5500U, 16G RAM меморија 512G SSD, Dual LAN, WiFi, Поддршка за 4G Модул/Двоен Дисплеј, Win10 Про

MSECORE Мини Fanless Десктоп КОМПЈУТЕР/HTPC, Индустриски Компјутер со i7-5500U, 16G RAM меморија 512G SSD,

DEN 12935.76
Залиха

Износ

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Оваа мини компјутер е идеален за домашна забава, канцеларии, фабрики и можат да се прилагодат на груби средини.0 Сериски Порт : 2*COM RS-232 Аудио : 1*Од/Во МЕХАНИЧКИ Димензии : 8. 【Мала, Но Моќна】 Интегрирани порт може да се користи за проектор, ТВ, монитор, печатач и многу опрема.Постојат две мрежни интерфејси и компјутер може да поддржува 4 G модул. 【Систем】Core i7-5500 U, 2. 【Fanless Дизајн】Оваа мини индустриски компјутер усвојува fanless и метал случај дизајн.3 кг) Монтажа : Ѕид компатибилен со VESA ОПЕРАТИВНИОТ СИСТЕМ OS Поддршка : Windows7, Windows8, Windows10, Linux.0 обезбеди брз трансфер на брзина, да се зголеми вашиот продуктивни и зачувај вашето време.Складирање : 1*SATA, 1*m SATA Напојување : DC во 12 V/3А ВИДЕО Интегрирана Графика : HD Графика 5500 Видео Порти : 1*HDMI, 1*VGA Мулти-Екран Поддршка : Y I/O Ethernet : 2x 211 Gb ELAN USB : 4*USB 3.

Декларирани својства

Најдобри предлози