• Ново
Индустриски Вграден КОМПЈУТЕР, Fanless Мини Компјутер, IPC, Intel Celeron J4125, 10 Windows или Linux Ubuntu, IM10, AC WiFi/BT4.0/VGA/HDMI/2LAN/2COM RS232/4USB, (8G RAM/256G SSD/1TB HDD)

Индустриски Вграден КОМПЈУТЕР, Fanless Мини Компјутер, IPC, Intel Celeron J4125, 10 Windows или Linux Ubuntu,

DEN 4776.00
Залиха

Износ

0, Аудио Моќ : DC100-240 V AC/50-60 Hz, DC 12 V/3А Оперативни Температура : 0°C~70°C Centigrade (32°F~140°F) Температура на Чување : -20°C~80°C Centigrade (-68°F~176°F) Релативна Влажност : 10%~90% (не-кондензирање) Тежина : 1.5 килограми, 12v 3а напојување, со кабелот за напојување, сите користат големите бренд меморија и ssd/hdd со обезбедување на квалитетот, многу моќен вградени индустриски компјутер.Fanless пасивно ладење дизајн : молчи решение што е ултра енергетски ефикасни.Windows 10 pro (64-битна) инсталиран, во собата се е напор и дека е подготвен да се кандидира директно надвор од кутијата.5 инчен HDD Аудио Картички : ALC892 Мрежна Картичка : 2 x RTL8111f 10/100/1000 lan Wi Fi : Со двојна антена, 802.Поддршка за враќање на AC загуба/WOL/LAN PXE boot4)Поддршка двоен екран за симултан приказ или синхрони различни екранот Гаранција : 3 години Систем за Поддршка : 10 Windows, Linux, Ubuntu итн Систем Стандардна Опција : Windows 10 про во англиски ВНИМАНИЕ : Други опции, Linux или на друг систем, друга систем јазик, не ја напушти HUNSN порака на ред, ви благодарам. 12 V зелена и еколошки, само 10 W моќ за секојдневна use3).Напојува со celeron j4125 процесор, што се применува на широк спектар на индустриски апликации, 7 x 24 часа на стабилна работа, силна компјутерска моќ, и можат подобро да ги задоволат индустриски потреби.70 GHz) bios-от : AMI bios-от, ACPI поддржани Меморија : 1 x SO-DIMM DDR4-2400 МТ/s, макс.Првиот-класа за контрола на температурата обезбедува 24 часа/7 дена без затворање down2).Дизајниран со 2 x lan, 2 x com rs232, vga, hdmi, 2 x usb 3.0, аудио, индустриски естетски дизајн и разумни интерфејс на изгледот, поддршка автоматски моќ по електричната енергија, IPC тип со монтажа уши.

Декларирани својства

Најдобри предлози