• Ново
Моќ Инвертер 1600W 2200W 3000W DC 12V 24V на AC 110V Конвертор синусен облик Инверторот со Напон Екранот Универзални Приклучоци Инверторот за Автомобил Караван Кампување Брод (1600

Моќ Инвертер 1600W 2200W 3000W DC 12V 24V на AC 110V Конвертор синусен облик Инверторот со Напон Екранот Универзални

DEN 2423.76
Залиха

Износ

МОЌЕН МОЌ ИНВЕРТЕР : Ова инверторот е струен трансформатор кој може да се конвертира 12 V / 24 V DC да 110 V/220 V AC.Излезна струја е важечки за сите опрема видови.Направи тоа крајната автомобил патување полнач за возење на патиштата, празниците или далечински workstations.ПОВЕЌЕ за ЗАШТИТА : Помине CE, УЛ сертификација.Вграден сигурносен осигурач обезбедува целосна заштита од прегревање, преоптоварување, overvoltage, ниско оптоварување, и краток спој.Можете да го користите за безбедно.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ КОМПОНЕНТИ : Изработени од алуминиумска легура, тоа е здрав, убав, лесен, и обезбедува напредни падне заштита.Интегриран фан намалува топлина build-up, спречува краток кола и се протега услуга живот.ГЛАВНА ЦЕЛ : конвертерот има универзална енергија приклучок за мулти-функција на полнење.Како што се лап-топ компјутери, мобилни телефони, дигитални камери, видео рекордери, автомобил фрижидери и различни инструменти.Идеален за road возење, мобилна канцеларија и кампување.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Нашите производи се произведени со највисоките стандарди за квалитет.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Декларирани својства

Најдобри предлози