• Ново
Yustda AC/DC Адаптер за Замена за MSI ГШ Серија GS73 GS73VR Стелт Про-025 GS73VR Про-062 GS73VR Про-052 17.3 VR Подготвени Тенок и лесен LiteOn PA-1181-02RL PA-1181-02xx Toshiba Asus MSI Полнач

Yustda AC/DC Адаптер за Замена за MSI ГШ Серија GS73 GS73VR Стелт Про-025 GS73VR Про-062 GS73VR Про-052 17.3

DEN 1679.52
Залиха

Износ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.Замена AC Адаптер/Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се наведени.Полнач/Адаптерот има вкупно 10 Ft Долг кабелот за напојување.Компатибилен со : Lite On PA-1181-02 RL PA118102 RL PA-1181-02xx Toshiba Asus Лаптоп MSI Noetbook (со Барел Круг Приклучок Совет.НЕ 4-Пински Конектор.Ве Молиме Проверете За Компатибилност Со Вашиот Апарат.Ви благодариме.).НОВА Глобална 180 W AC / DC Адаптер за Замена За MSI ГШ Серија GS73 GS73 VR Стелт Про-025 GS73 VR Стелт Про-062 GS73 VR Стелт Про-052 17.3" VR Подготвени Тенок и лесен Гејмерски Лаптоп Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ.Yustda Platinum Квалитет Карактеристики : * Заштита од Преоптоварување со Висок Квалитет Жици * Над-полнење/празнење заштита * Заштита од Прегревање со Смарт Чип * Анти-Мешање Функција, со подобра Изолација и Материјали * Кратки-коло заштита * Целосно компатибилни со оригиналниот лаптопи * Тестирани со строга контрола на квалитетот стандарди Купи со доверба! * 24 месеци Гаранција * Бродот на истиот или следниот работен ден Гарантира * 24 x 7-Мејл Поддршка * 100% Нови Компоненти - никогаш не реновиран, recycles, или да се користат * 100% ОЕМ Компатибилни - Загарантирана за да се исполнат спецификациите на оригиналниот уред Авторски права Yustda Сите Права се Задржани.

Декларирани својства

Најдобри предлози