• Ново
ZXTQW Патнички Адаптер Сите-во-Едно Меѓународно Патување Приклучок Адаптер 4 USB/3 USB/2USB Пристаништа-Универзални AC Штекер Универзален Адаптер за НАС/ЕУ/AU/велика БРИТАНИ?

ZXTQW Патнички Адаптер Сите-во-Едно Меѓународно Патување Приклучок Адаптер 4 USB/3 USB/2USB Пристаништа-Универзални

DEN 862.08
Залиха

Износ

4 ЕДЕН(Макс) ◆3 полнење преку USB порти ◆Компатибилност : Швајцарија/ Италија/ Бразил, САД, велика БРИТАНИЈА, Австралија/ Кина, Европа(Schuko) ◆Влезен Напон : 100 V-240 V AC, 50/60 Hz ◆Max.1 A(Вкупно), секој USB 2.4 ЕДЕН(Макс) ◆Забелешка : Овој адаптер не конвертирате напон.Совршен за вашето патување needs Suitable за уреди со unearthed приклучоци(2-пол) ◆4 полнење преку USB порти ◆Компатибилност : Швајцарија/ Италија/ Бразил, САД, велика БРИТАНИЈА, Австралија/ Кина, Европа(Schuko) ◆Влезен Напон : 100 V-240 V AC, 50/60 Hz ◆Max.Одлично за посетителите на велика БРИТАНИЈА.Сите во еден свет мулти функција Патнички Адаптер опфаќа повеќе од 150 земји со САД/ЕУ/AU/велика БРИТАНИЈА приклучоци, Решение за вашето патување во светот.4 ЕДЕН(Макс) ◆2 полнење преку USB порти ◆Компатибилност : Швајцарија/ Италија/ Бразил, САД, велика БРИТАНИЈА, Австралија/ Кина, Европа(Schuko) ◆Влезен Напон : 100 V-240 V AC, 50/60 Hz ◆Max.На овој Меѓународен Патнички Адаптер изградена-Во безбедноста ролетни заштити корисниците од директен допир на телевизија делови на приклучок за штекер.Издржливи тешки изградба.Овој адаптер не ја конвертира електричната енергија / напон.0 A(Вкупно), секој USB 2.5 A(Вкупно), секој USB 3.Вчитај : 6 A ◆Моќ оценка : 110 V-660 W / 230 V-1380 W◆Заменливи осигурач : T8 A(резервна осигурач вклучени) ◆USB излез : 5 VDC/4.

Декларирани својства

Најдобри предлози