• Ново
BoiMoe Моќ Одбор со Безжичен Полнач, 2 Приклучоци, 3 USB Порти, Станица за Полнење со Посебни Картичка Слот за Мобилен Телефон, [1.5 m] Кабелот за Напојување, Погоден за Дом, К

BoiMoe Моќ Одбор со Безжичен Полнач, 2 Приклучоци, 3 USB Порти, Станица за Полнење со Посебни Картичка Слот

DEN 422.40
Залиха

Износ

[Интелигентна Енергија Лента] има три функции : 3 USB порти да излезна струја, безжични полнење прилагодувања за картичка слотови, 2 џек пристаништа, и 1. [USB] Интелигентни признавање на брзо полнење, текст : 5 V излез : 4.36 (kg) Интелигентна енергија во дресот на : креативно облик на заградата сокет, што е и приклучок и мобилен телефон заграда, заштеда грижи и напори за Повеќе безбедносни заштита, паметни usb, големи компатибилност, висока температура пламен retardant, безбедно молња заштита Интелигентна енергија лента, мулти-функција, мулти-цел, е силата лента многу погоден за домашна употреба (office use. [Џек позиција] Omni-насочен џек дизајн, тоа е полесно да вметнете целосна дигалки, без да влијаат едни на други. [Безжичен Полнач] Интелигентни индукција признавање, текст : AC 100-125 V, 50/60 Hzu SB излез : smart usb 5 V 2. 14 AWG кабелот за Напојување, 1.4 ЕДЕН (макс), тајната оружјето на брзо полнење, во комбинација со независни големи калеми, моќта на конверзија стапка е толку висока што 80% , Брзо целосно да ја наполните вашата љубов уред.8 А, автоматско признавање на мејнстрим дигитални уреди како што се мобилни телефони/таблети, разумни излезна струја на полнење не ја оштетува батеријата.

Декларирани својства

Најдобри предлози