• Ново
Manitowoc Мраз 000013426 Вентил На Водата Доводното 1 Пат

Manitowoc Мраз 000013426 Вентил На Водата Доводното 1 Пат

DEN 3750.72
Залиха

Износ

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Објектот Пакет Димензија : 3.2 Cm L X 10.7 Cm W X 14.5 См Х Точка Пакет Тежина : 0.14 Кг.Земја На Потекло : Италија.Manitowoc Мраз 000013426 Вентил На Водата Доводното 1 Начин.Ова е вистински ОЕМ замена на дел од Manitowoc Мраз.

Декларирани својства

Најдобри предлози