• Ново
Мрзливи Сузан, 2 Пакет Не-Пропадна Ротирачки Организатор, Тркалезна Пластика Плочата Складирање, Отстранлив за Складирање Кантите за Кујна Зачини, Кабинет, Провизи

Мрзливи Сузан, 2 Пакет Не-Пропадна Ротирачки Организатор, Тркалезна Пластика Плочата Складирање, Отстранлив

DEN 719.76
Залиха

Износ

Подлабоко работ може да ги спречи сите шишиња од кои спаѓаат надвор додека вртење на сузан.Исто така prefect како козметички организатор во вашата дневна соба.Отворени и јасни карактеристики држи шишиња видливи и лесно да се прочита.Посебни крива работ дизајн го прави нашето мрзливи сузан стои надвор меѓу сите редовни мрзливи сузан.02"Дијаметар x 3. -Тогаш ви треба еден мрзелив сузан да се организира сите оние кои сѐ и сешто.Не грижете се за елиминирана повеќе. 1 Easylife понуда од 12 месеци за обезбедување на квалитетот и животниот ВЕК професионални услуги на клиентите.Уморни од хаос до продукти во вашиот countertop или десктоп?.【2 Пакет Мрзливи Сузан】Оваа група доаѓа со еден поголем 11" грамофони и еден помал 9" грамофони. 【Отстранлив Јасно Кантите】Ќе ја платат истата да добиете повеќе, оваа група ги вклучува 2 x мрзливи Сузан и 2x кутии, круг кантите се отстранува, можете да го користите корпа за чување животни одделно.Воопшто не треба да се соберат, се врти многу лесно, дури и кога натоварени со тешки предмети, како конзервирана стоки.

Декларирани својства

Најдобри предлози