• Ново
WANGZE wangzefong Пелети Шпоретот Ignitor Отпор 350w 220v Пелети Дрво Режач Шпоретот Елемент 120/130mm Шпоретот Igniter Φ 16/25мм Карактер

WANGZE wangzefong Пелети Шпоретот Ignitor Отпор 350w 220v Пелети Дрво Режач Шпоретот Елемент 120/130mm Шпоретот

DEN 1360.80
Залиха

Износ

На пелети шпоретот ignitor 350w 220v пелети дрво режач шпоретот елемент 120/130mm шпоретот igniter Φ 16/25мм.На пелети шпоретот ignitor 350w 220v пелети дрво режач шпоретот елемент 120/130mm шпоретот igniter Φ 16/25mm Welcome да дом на zefong, ве молиме слободно да се купи.

Декларирани својства

Најдобри предлози