• Ново
Pukido AC/DC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач Кабелот за Vtech VM312 BM3100 BM1000 / BM2000 Бебе Монитор - (Приклучок Тип: НИ)

Pukido AC/DC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач Кабелот за Vtech VM312 BM3100 BM1000 / BM2000 Бебе Монитор -

DEN 410.40
Залиха

Износ

Приклучок Тип : НАС.Конекција : Plug In.Излез тип на : DC.Употреба : Префрлување.Број на модел : ЕУ.AC/DC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач Кабелот за Vtech VM312 BM3100 BM1000 / BM2000 Бебе Monitor Specifications : 100% Сосема нов 100 V - 240 V AC да DC Адаптер Полначот Користете Висок квалитет IC верзија .Краток спој заштита .Заштита од преоптоварување .Анти-притискање.LED Полнење indicator Input : 100 V-240 V 50/60 Hz Cable Должина : 100 CM/3ft Colour : Black Package вклучува : 1x Адаптер.Ве молиме имајте на ум : Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и 20 дена.Ние прифаќаме alipay тука.Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција.Купи со доверба!Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди Објект специфики : Врска : Plug In Output тип : DCUsage : Switching Model број : ЕУ.

Декларирани својства

Најдобри предлози