• Ново
Лето Младата Поврзете Плус Интернет Мониторинг Систем (Укинати од страна на Производителот)

Лето Младата Поврзете Плус Интернет Мониторинг Систем (Укинати од страна на Производителот)

DEN 1439.76
Залиха

Износ

2,5-инчен висока резолуција преносни боја LCD рачни видео монитор.Бесплатен интернет АПЛИКАЦИЈА за паметни телефони за да ја видите бебе од било каде.Автоматско црна и бела ноќ визија.Звук активира LED светла. 400-метарски опсег.

Декларирани својства

Најдобри предлози