• Ново
AC/DC Адаптер за Напојување Кабелот за полнење за Motorola MBP-36SBU MBP33SPU Безжична Видео Бебе Монитор

AC/DC Адаптер за Напојување Кабелот за полнење за Motorola MBP-36SBU MBP33SPU Безжична Видео Бебе Монитор

DEN 263.76
Залиха

Износ

100% Сосема нов и висок квалитет.Текст Volt Опсег : 100-240 V (во Светот во Согласност).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Safe стандард : FCC,CE, Ro SH.Сите наши објекти што доаѓаат со 30-Дена гаранција за враќање на парите.Предаден во рок од 1-2 дена откако плаќање во готово.Тоа трае околу 3-9 работни денови да стигне до вас.AC/DC Адаптер за Напојување Кабелот за полнење за Motorola MBP-36 SBU MBP33 SPU Безжична Видео Бебе Монитор.

Декларирани својства

Најдобри предлози