• Ново
PUSOKEI Батеријата Активирање на Наполнетост на Одборот, Мулти-Функционални Универзална comaptibility Батеријата Брзо Полнење Активирање Коло Тест за полнење за Андроид Те

PUSOKEI Батеријата Активирање на Наполнетост на Одборот, Мулти-Функционални Универзална comaptibility Батеријата

DEN 542.16
Залиха

Износ

Автоматско исклучување функција : автоматски го признае статусот на вашата батерија, и автоматски исклучете кога батеријата е целосно наполнета.Спецификации : Применлив Модел : За Андроид телефони : За Samsung/ Xiaomi/ Huawei, итн.Одбор големина : Прибл.Активирање на Батеријата : Поврзете активирање одбор на напојување, и го стави на батеријата на неа, а потоа кликнете на копчето за АКТИВИРАЊЕ.LED Двојна Визуелен Дисплеј : ви покажува на сегашните и напон на батеријата јасно и директно.Исто така, тоа може целосно да се заштити вашите уреди од краток спој, што преполнувањето, итн.Целосно Полнење Заштита : доколку пристапувате на висок напон/ тековни безгрижно, оптоварување заштита ќе работат и автоматски да го исклучите напојување.Опис : Некои батерии ќе влезе во хибернација статус, бидејќи за да се тргнат настрана за долго време или ниска електрична квантитет.Мулти-функционален тест тела комплет се состои од : активирање коло, Микро USB Кабел, 2in1 кабел за податоци.Ве молиме бидете сигурни дека поправка на работа е направено во рамките на безбедно напон спектар (.Карактеристики : 1.Ова е професионална батеријата активирање и полнење алатка за поставување на iphone/ Андроид телефони, што ќе им донесе стариот или мртов батерии врати во живот и ја полните нив брзо и безбедно.Инструкции : Полнете ја Батеријата : Поврзете табла за напојување и го стави на батеријата на активната одбор за полнење.Тие треба да бидат активирани за нормално работење.Широк Компатибилност : Таа е погодна за брзо полнење и активирање на батеријата на Android телефони, за Samsung/ Xiaomi/ Huawei, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози