• Ново
Motorola MBP88CONNECT Хотспот за Wi-Fi Видео Бебе Камера со Далечински Пан, Навалите, Зум, двонасочна Аудио и на Собна Температура Следење

Motorola MBP88CONNECT Хотспот за Wi-Fi Видео Бебе Камера со Далечински Пан, Навалите, Зум, двонасочна Аудио

DEN 2136.72
Залиха

Износ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Wi-Fi Безжичната Поврзаност Преносни и Батерија Видео Бебе Камера.Со Hubble Поврзани Стан, Приказ на Компатибилен паметни телефони, Таблети и Компјутери.Далечински Пан, Навалите, и Зум, двонасочна Комуникација, Собна Температура на Екранот, Инфрацрвена Ноќно гледање, Висока Чувствителност Микрофон, и 5 Lullabies.Додаток Камера за Модели : MBP855 CONNECT и MBP855 CONNECT-2. Далечински HD (720p) Видео Стриминг.Motorola е Америка #1 бебе монитор бренд во Америка (2017 приходи на податоци).Забелешка : се Однесува на PDF прикачен подолу во Техничката Спецификација за Рачно и Отстранување Чекори.

Декларирани својства

Најдобри предлози