• Ново
Домот Шампањ Трим Елоксирани Алуминиумски Прикаже Табела Врвот Калено Стакло Покаже Случај. Калено Стакло со Копчето за Заклучување на Домот Мат Злато

Домот Шампањ Трим Елоксирани Алуминиумски Прикаже Табела Врвот Калено Стакло Покаже Случај. Калено Стакло со

DEN 467.76
Залиха

Износ

ЗА БЕЗБЕДНОСТ - Калено Стакло се Прикаже Случај.Домот Брусен Мат Злато заврши за крајната Бутик изгледа.Лизгачки Вратата со Копче за Заклучување.Одговара е совршено сит на било каква рамна површина. 2 Полиците со околу 5 3/8" на царинење помеѓу полиците.Калено Стакло Табела Врвот на Екранот Покаже Случај - Сребрена Елоксирани алуминиумски рамки.Лизгачки Калено Стакло Врати со копче за заклучување.Совршен за прикажете на широк спектар на производи од гроздобер објекти, колекционерски предмети да парична Казна накит и часовници.Домот Чист Дизајн.Лизгачки врати и внесувањето заклучување (копчиња вклучени) направи овој приказ на случај толку сигурно како што е убава.Овој случај е совршен за прикажување на накит, капи и рачни часовници, и многу повеќе.Вие нема да бидете разочарани со овој класичен контра-врвот на екранот; тоа ќе ви помогне да ги прикажете вашите производи на тој начин што ќе го фати окото на вашиот клиент.

Декларирани својства

Најдобри предлози